Ogólnopolski Tydzień Kariery

Pokaż wszystkie

W dniach 19-25.10.2015 roku trwa Ogólnopolski Tydzień Kariery. W ramach obchodów OTK  Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Pajęcznie we współpracy z Powiatową Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną i Powiatowym Urzędem Pracy przeprowadziła spotkanie z młodzieżą gimnazjum w Pajęcznie. Spotkanie prowadziły panie Bożena Hałaczkiewicz (Biblioteka), Maja Górska (Poradnia) i Katarzyna Mielczarek (Urząd Pracy).

W dniach 19-25.10.2015 roku trwa Ogólnopolski Tydzień Kariery. W ramach obchodów OTK  Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu Filia w Pajęcznie we współpracy z Powiatową Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną i Powiatowym Urzędem Pracy przeprowadziła spotkanie z młodzieżą gimnazjum w Pajęcznie. Spotkanie prowadziły panie Bożena Hałaczkiewicz (Biblioteka), Maja Górska (Poradnia) i Katarzyna Mielczarek (Urząd Pracy).

Przypominamy, psycholog i doradca zawodowy pani Maja Górska prowadzi grupowe zajęcia dla młodzieży z zakresu doradztwa zawodowego oraz indywidualne konsultacje doradcze na terenie zainteresowanych szkół i w siedzibie poradni.

Skip to content